Українська

“Зміцнення сім’ї, оскільки вона є основою будь-якої держави”.

Ми є соціальною Інтернет-медіа компанії, яка підтримує і сприяє здоровому і інтелектуальних великих сім’ях.

Ми підготували ініціативу ввести новий дорожній знак «Парковка для сім’ї з великою кількістю дітей», розроблено проект з впровадження стандартів для забезпечення паркувальних місць для багатодітних родин.

Наше завдання – зміцнити суспільство відповідно до принципу «розвивати себе». Тільки починаючи від самих себе, зміцнюючи особисті принципи людини і громадянина, зберігаючи спокій і благополуччя в нашій родині, ми будемо і наші діти живуть у сильному і сучасному світі.

Ми готові до співробітництва та реалізації підтримки проекту дорожній знак «Стоянка для сім’ї з великою кількістю дітей» в будь-якій частині світу.

Автори проекту: Андрій Несвіт та Ірина Суходулова повідомляють читачів, що вони не є професійними перекладачами. Будь ласка, Зрозумійте, що ми можемо дозволити деякі неточності в перекладі. Дякую!

Проект ініціативи — Розробка та ухвалення правил застосування нового дорожнього знака «Парковка для сім’ї з великою кількістю дітей» в області трафіку, впровадження стандартів для надання паркувальних місць для транспортних засобів багатодітних родин.

Ідентифікаційний знак
«Сім’я з великою кількістю дітей»
Ідентифікаційний знак
«Сім’я з великою кількістю дітей»
Ідентифікаційний знак
«Сім’я з великою кількістю дітей»

Ідентифікаційним знаком «Сім’я з великою кількістю дітей» — зображення символу дорожнього знака «Стоянка для сім’ї з великою кількістю дітей». Можуть знаходитися на передньому і задній частині транспортних засобів, керованих особами, уповноваженими на установку (використання) ідентифікації знаком «велика сім’я з багатьма дітьми».

Дорожній знак «Парковка для сім’ї з великою кількістю дітей»

Повідомляє про те, що паркувальний знак застосовується тільки до автомобілів з ідентифікаційним знаком «Сім’я з великою кількістю дітей».

Дорожні маркування «Парковка для сім’ї з великою кількістю дітей»

Вказується розташування паркувальних місць для родин автомобілів з великою кількістю дітей.

Приклади застосування.

Ми спробували розробити дорожні знаки з урахуванням особливостей національного законодавства. У разі помилок, будь ласка, повідомте нам.

Наявність спеціальних паркувальних місць для сімей з великою кількістю дітей збільшить безпеку і сприятливі умови для життя у великих містах.

Сподіваємося, що наш проект отримає підтримку і буде здійснюватися.

З повагою: Андрій Несвіт та Ірина Суходулова.